דף הבית >> שולחן קק"ל, שולחן פיקניק >> מוצרי עץ >> בניית גג רעפים
 
שם המוצר/פריט:בניית גג רעפים
מחיר מחירון:₪0.00
המחיר שלנו:₪0.00
מע"מ:כולל מע"מ
דמי משלוח:₪0.00
(קיימת אפשרות לאיסוף עצמי ללא תשלום נוסף)
סה"כ המחיר:₪0.00
זמן אספקה:3 ימי עסקים
מידע נוסף

 ירוק בעיר- בניית גג רעפים, גגות רעפים, חידוש גגות , החלפת גגות רעפים, חידוש גגות רעפים, בניית גגות, בניית גג רעפים, בניית גג.

צרו קשר וקבלו הצעת מחיר

דוגמאות מעבודותינו:

גג רעפים בית פרטי                              בניית גג רעפים בית פרטי                     בניית גג רעפים בבית פרטי                  בניית גג רעפים

 

 

גג רעפים בסיס עצים גושניים                     גג רעפים החלפת רעפים                           גג רעפים בבית חדש                              תמונת גג רעפים מתוך הבית

 

ירוק בעיר- טיפים לבחירת גגן להחלפת גג רעפים/ טיפים לבחירת גגן להקמת גג רעפים:

גגות רעפים- מקורותיהם של גגות הרעפים הינו ממדינות בגוש האירופאי, המצאת גגות הרעפים ומבנה הגגות נועד בכדי למנוע הצטברות שלגם על גגות הבתים מה שעלול לגרום לרטיבות בפנים הבית ולהורדת הטמפרטורה הכללית בבתים. מבנה גגות הרעפים והרעפים עצמם מאפשרים לשלג לגלוש לצידי גג הרעפים ומשם לצידי הבית. במדינות חמות כגון ישראל השימוש בגג רעפים הינו בשל יופיו והמראה הכפרי המעניק לכלל הבית. בישראל נהוג לראות גגות רעפים בבתים פרטיים, בקיבוצים ומושבים ולעיתים נדירות בבניני דירות.

בבניית גג רעפים מומולץ לבחור גגן עם ניסיון בתחום בכפוף לתכנון אדריכל או מהנדס בניין. בירוק בעיר צוות גגנים בעלי ניסיון של מעל 20 שנה בתחום הגגות. הקמת גגות לבתים פרטיים, קבלנים, מוסדות ציבור, אנגרים וכדומה.

ישנם מיבנים שונים של גגות רעפים ושל סוגי רעפים. בניית גגות רעפים הינו עבודה לא פשוטה המחייבת עבודה מול בעלי מקצוע מיומנם ומנוסים. בניגוד לבניית פרגולות ודקים הדורשים ידע בסיסי בעבודה בעץ בניית גג רעפים מחייב ניסיון בעבודה בגובהים, חישובי זויות קשים, בניית קונסטרוקציה עמידה, יפה ופונקציונלית. בהתאם בניית גג דורשת אישורים רבים ופיקוח מהנדש בניגוד לבניות שונות מעץ.

סוגי רעפים נפוצים לגגות בישראל:

רעף בטון או רעף לחץ-  רעף הנפוץ ביותר, נחשב אמיד מאוד ויחסית לא יקר. רעפים אלו משווקים בצבעים שונים ובגימורים שונים כגון רעפי פתחי איוורור, פתחים לארובות וחדומה.

רעף תרס- רעף עשוי חימר שחף לאחר שריפה בתנות. רעף זה קיים ברמות שונות של איכות, קיים במספר צבעים.

רעף פלדה- רעפים מודרנים הקיימים בשוק בשנים האחרונות בלבד. יתרונותם הינם בידוד טוב יותר לבית וכן שיפוע הנחתם מתאפשר בזוית חדה בהשוואה לשאר הרעפים.

רעף צפחה- רעפים מאבן טבעית. עמידים בכל מזג אויר ובעלי גוונים מרהיבים.

סוגי גגות רעפים נפוצים לגגות בישראל:

גג רעפים כפרי- גג רעפים הכולל בשוליים קורות עץ מעבר לשטח הבית מה שמאפשר הגנה מפני גשמים ושלגים בשטחים נרחבים סביב הבית.

גג רעפים מתכנס- גג רעפים אשר כל ארבעת צלעותיו מתכנסים למרכז אחד.

עלות בניית גג:

קשה לתת הצעת מחיר לבניית גג רעפים ללא ביקור באתר. מחיר גג הרעפים מושפע כמובן משטח הגג ומסוג הרעפים, סוג הבידוד, בניית עליית גג במקרה הצורך ובנוסף גם ממבנה הגג הספציפי, מספר השיפועים שנבחרו, מבנה הבית, אופי העבודה- עבודה בסיכון (האם הגג נבנה על גג בטון או באויר), נגישות משאית לאזור, סוג הבידוד ועוד. גם אם ניתן לכם הצעת מחיר בטלפון קיים סיכוי גבוה כי בסיום העבודה עלות העבודה תהייה שונה משום שלא נילקחו כלל הבעיות או לא הייתה ידועה כלל האינפורמציה. לכן בהצעת מחיר כל מקרה לגופו.

טיפיםבנושא גג רעפים:

הטיפ הראשון והחשוב ביותר הוא בחירת הגגן המתאים לבניית או החלפת גג הרעפים. מקצוענות הינה קריטית בעבודה בגבהים ובבניית איטום לביתכם. בניגוד לפרגולות, דקים, גדרות ושערים מעץ השלכות בנייה לא מקצועית של גגות רעפים עלולה לגרום להוצאות כספיות גבוהות ונזקים לרכוש.

נדירים המקרים של טיפול בנזילת מים מגג רעפים שמסתיימת רק בהחלפת רעף חדש או שניים. ברגע שמים חדרו לגג רעפים יש לבדוק פגיעה בקונסטרוקצית העץ כתוצאה מרטיבות מתמשכת על לוחות העץ. בנוסף בזמן פתיחת גג רעפים רצוי לנצל ההזדמנות לחיזוק תשתית הגג. רצוי כי הגגן יבדוק את אטימות המרזבים הממוקמים סביב גגות רעפים, אטימת חורים או פתחים בחיבורי המרזבים, ניקוי המרזבים מלכלוך שהצטבר מעצים ומפריעה לזרימת מים חלקה, בדיקת תקינות ארגזי הרוח הממוקמים על גג הרעפים ועוד.

הצורך בהחלפת גג רעפים נובע לרוב מהתיישנות רעפי הבטון הישנים בגג הרעפים וכתוצאה מכך הינם נשברים בקלות או נסדקים. כתוצאה משברים או מסדקים ברעפים לרוב חודר מים ומטפטף על קונסטרוקצית העץ של גג הרעפים וגורם במרוצת השנים להרקבות העץ. לכן כמו שאנו יודעים מפעילויות שונות בחיינו הזנחה גורמת לנזק נוסף הגורם לעלויות נוספות. לכן עצתינו כאשר אתם מעריכים כי ישנם נזילות בגג הרעפים הזמנו גגן לבדיקה שגרתית.

כאשר אתם מעריכים כי גג הרעפים התיישן- הרעפים נשברים בקלות, ונראה כי ישנם מספר מקורות של חדירת מים לתוך קונסטרוקצית הגג שיקלו החלפת כל הגג. למה?  כאשר במספר מוקדים הרעפים מתחילים להישבר פגיעה קלה ברעף צפוי שבעוד מקומות בגג הרעפים קיימים רעפים שבירים. העובדה שהרעפים נשברים בקלות גורמת לחששות אצל גגן שבא לבדיקה, תחזוקה או לאטימת נזילה בגג משום שלא בהכרח שיצליח הגגן לזהות את כל מוקדי הנזילה, משום שדריכה לא נכונה על מספר רעפים עלולו לגרום יותר נזק מתועלת ומשום שכדי להחליף רעף בודד על הגגן להוציא רעפים רבים מקרבת הרעף הבעייתי ולנסות לפלס מקום הליכה ועמידה מתאים. מה גם שהסיכוי לנזילה נוספת ממקור נוסף קרוב או רחוק לרעף שנשבר קודם לכן וטלפון מלקוח לא מרוצה מרתיע.

ישנם מספר שלבים קבועים בהחלפת גג רעפים:

פירוק הרעפים הישנים מהגג, יישור וחיזוק קונסטרוקצית העץ בגג ובמקרים חמורים אף החלפת קונסטרוקציית הגג, החלפת לוחות עץ במקרה הצורך, בדיקה ותיקון או החלפת ארגזי רוח, בדיקת תקינות המרזבים, הנחת רעפים חדשים, ניקיון הגג ופינוי הפסולת וכמובן תשלום..

 קישורים לאתר:
מתנות לטו בשבטמתנות לפסח, מתנות לראש השנה, מתנות ליום המשפחה, עציצים למשרד, אדניות, אדניות מעץ, שולחן קקל, ספסל גינה, אשפתונים, שולחן קקל וגגון


קטגורייות עיקריות של ירוק בעיר -

השכרת ציוד לאירועים, צמחיה מלאכותיתריהוט גן 

[חזור למעלה]


לייבסיטי - בניית אתרים