השכרת חביות יין- ברוכים הבאים לקטגורית חביות יין של ירוק בעיר
השכרת חביות יין לשימושים שונים וביניהם שולחנות בר, דקורציה, שילוט, בר למתנות, צמחיה, קירור משקאות, אדניות לצמחים ועוד


 
חצי חבית יין לקירור משקאות חביות יין לבופה
חביות יין כשולחן למתנות חבית יין לנישנושים  
     
 
חדש- חביות יין לבנות   
חביות יין לבנות גובה 93ס"מ קוטר עליון 56ס"מ  
 


קצת מידע על חביות יין:

חביות יין ניבנים ברובם מעץ אלון. הסיבה לשימוש בחביות יין מעץ הינו ששהות היין בסביבת עץ מעניק טעמים מסויימים ליין. חביות היין לשימוש ליישון יינות הינם לתקופה של 5 עד 7שנים. לאחר מכן חבית העץ איננה מעניק טעמים חדשים ליין ולכן המשך השימוש בחבית יין ישנה הופך להיות שימוש כבמיכל אחסון לכל דבר.
חביות יין מיוצרות מעצים ברמה גבוה ביותר הבחרים בקפידה. בדרך כלל מדובר בעצי עלון מעל גיל של 100שנה עם מינימום בקעים והתפצלויות. ייצור חבית היין הינו מורכב ונעשה על ידי מומחים בלבד.
שיפוץ חביות יין  שעבר זמנם ניתן לבצע על ידי שיוף פנימי של שכבת העץ או החלפתו במקרה הצורך. פעולה זו תקנה לחבית שימוש נוסף של עוד כעשור אם כי בטעמים פחות חזקים ומעודנים מחבית חדשה. כתוצאה מכך אחת למספר שנים יקבים מוכרים את חביות היין הישנות שברשותם וקונים במקומן חביות חדשות.
פה אנו נכנסים לתמונה - אנו רוכשים חביות יין ישנות משפצים אותם והופכים אותם שמוצר שימושי. חביות יין הינם מוצר דקורטיבי ומסיבי המאפשר לשימוש בתפקידים רבים. בשל מבנה המעוגל של חביות היין והעץ האיכותי כמעט בכל דרך שתציגו אותם הם יעניקו מראה דקורטיבי ותוספת לאירוע שלכם.
אנו בירוק בעיר מציעים חביות יין ופתוחים לכל רעיות שעולות בראשכם באשר לדרך הצגתם באירוע שלכם. לנו מבחר חביות יין בגדלים שונים וכן מוצרי עץ רבים שיכולים להוות תוספת למראה המתבקש בחתונתכם או באירועיכם.


  
 

קטגורייות עיקריות של ירוק בעיר -

השכרת ציוד לאירועים, צמחיה מלאכותיתריהוט גן 

[חזור למעלה]


לייבסיטי - בניית אתרים