תנאי שימוש ורכישה באתר "ירוק בעיר"           חפש
 

תנאי שימוש ורכישה באתר "ירוק בעיר"

 

תנאי שימוש ורכישה אלה מגדירים את זכויותיך ואת חובותיך בעת הזמנת מוצרים באתר "ירוק בעיר". קרא אותם בקפידה, מפני שהם מהווים הסכם מחייב בינך לבין "ירוק בעיר". התנאים מנוסחים בלשון זכר לצרכי נוחות בלבד, והם מתייחסים לנשים ולגברים כאחד.

"ירוק בעיר" תספק לך את המוצרים שהזמנת, בתנאי שהמוצר שהזמנת מצוי במלאי שבידי "ירוק בעיר" וכן בתנאי שבבעלותך כרטיס אשראי תקף שניתן לחייבו ולסולקו בישראל, וחברת כרטיסי האשראי שהנפיקה אותו אישרה את עסקת הרכישה שביצעת.

אם המוצרים שהזמנת אזלו מהמלאי אף שהם מופיעים באתר, או שחברת כרטיסי האשראי לא אישרה את חיובך, לא נהיה חייבים לספק לך את המוצרים שהזמנת. במקרה זה נשלח אליך הודעה מתאימה בדואר אלקטרוני, ונימנע מחיוב כרטיס האשראי שלך. אם חויבת בטעות, אתה מתבקש להודיע לנו ואנו נדאג לזיכוי מתאים.

כדי להזמין מוצרים באמצעות השרת המאובטח של "ירוק בעיר", עליך להזין בטפסים המיועדים לכך בתהליך ההזמנה את הפרטים הבאים: מספר זיהוי, שם פרטי ושם משפחה, מספר טלפון, כתובת (למשלוח דואר?) וכתובת דואר אלקטרוני.

אם זו הפעם הראשונה שאתה מזמין מוצרים מ"ירוק בעיר" או טרם נרשמת למועדון הלקוחות שלנו, תתבקש לבחור סיסמה ושם משתמש, ולהזין אותה במקום המיועד לכך באתר. בעתיד, כשתבקש לקנות אצלנו מוצרים נוספים, תזוהה לפי הפרטים שבחרת. אלה יחסכו ממך את הצורך במילוי חוזר של פרטיך האישיים. יהיה עליך רק לוודא כי פרטיך, כפי שהם מופיעים על גבי מסך המחשב, עדיין מעודכנים. אם הם אינם מעודכנים, הנך מתבקש לתקנם כדי שנוכל לספק את הזמנתך.

לאחר שביצעת את ההזמנה דרך השרת המאובטח של "ירוק בעיר", יישלח אליך בדואר אלקטרוני אישור ראשוני על קליטת פרטי הזמנתך. לתשומת לבך: אישור זה אינו מחייב את "ירוק בעיר" לספק את המוצרים שהזמנת, והוא רק מעיד שפרטי ההזמנה נקלטו במערכת.

 

הזמנה משובשת

כדי שנוכל לספק לך את המוצרים שהזמנת, צריכה הזמנתך להתקבל ולהיקלט אצלנו באופן תקין ומסודר, כולל כל הפרטים הנדרשים למשלוח המוצרים ולחיובך. "ירוק בעיר" לא תספק את המוצרים שהזמנת, אם ההזמנה לא נקלטה במחשביה, או אם נקלטה באופן משובש, וזאת גם אם מקור התקלה הוא במחשבי "ירוק בעיר". אם לא תקבל אישור על קליטת ההזמנה בתוך ימים ספורים מביצועה, יש להניח כי חלה בה תקלה. במקרה זה מומלץ שתפנה אלינו באמצעות הדואר האלקטרוני ל- tomer@greencity.co.il או בטלפון ל-03-5250826. אנו נשתדל לברר את מקור התקלה ולסייע בביצוע ההזמנה.

 

פרטים אישיים

אם בעת ביצוע ההזמנה תמסור פרטים שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שמסרת או כיוון שהחבילה לא נדרשה, תחויב בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול. אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים.

הפרטים האישיים שמסרת ותמסור בעת ההזמנה, יישמרו במאגר המידע של "ירוק בעיר". אף שאינך חייב לפי החוק למסור לנו פרטים אלה, לא נוכל לטפל בהזמנתך בלעדיהם. "ירוק בעיר" לא תעביר את פרטיך האישיים לגורמים אחרים, אך היא רשאית לשלוח אליך דואר אלקטרוני שיכלול מידע על שירותיה, מבצעים ב"ירוק בעיר", חידושים באתר וכיו"ב. בנוסף, "ירוק בעיר" תהיה רשאית לשגר אליך מדי פעם פרסומות מגופים מסחריים נבחרים. אם אינך מעוניין בקבלת דואר אלקטרוני כזה, אנא שלח לנו הודעה בדואר אלקטרוני.

"ירוק בעיר" תשתמש בפרטים שתמסור, לצורך ניתוח מידע סטטיסטי ומסירתו לצד שלישי. במקרה זה, הנתונים לא יתייחסו אליך אישית ולא יזהו אותך.

 

מועד אספקה

"ירוק בעיר" תספק את המוצרים שהזמנת בהתאם לסוג המשלוח שבחרת. זמן אספקת המוצרים יחושב על פי ימי העסקים ראשון עד חמישי, ואינו כולל את הימים שישי, שבת, ערבי חג וחג.

"ירוק בעיר" לא תהיה אחראית לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה - כדוגמת תקלות, עיכובים, שביתות או השבתות בשירותי הדואר, תקלות במערכת המחשוב או במערכות הטלפונים שיפגעו בהשלמת תהליך הרכישה או תקלות בשירות הדואר האלקטרוני.

 

מחירים

המחירים המוצגים באתר כוללים מע"מ, אלא אם כן צוין לידם במפורש אחרת.

"ירוק בעיר" רשאית לעדכן את מחירי המוצרים באתר מעת לעת. המחיר התקף ביחס להזמנה שביצעת הוא המחיר שהתפרסם בעת שהשלמת את תהליך ההזמנה.

לתשומת לב: אף על פי שאנו מקפידים לבדוק את המחירים המופיעים באתר, לעתים עלולה לחול טעות שבעקבותיה יוצג באתר מחיר שגוי. במקרה זה נפנה אליך לאחר שביצעת את הזמנתך, נודיע לך מהו מחירו הנכון של המוצר ונאפשר לך לאשר כי אתה מבקש לרכוש אותו במחיר הנכון. אם לא תאשר זאת בתוך שלושה ימים - או אם תסרב לרכוש את המוצר במחירו הנכון - לא נהיה חייבים לספקו לך, ובמקרה זה לא תהיינה לך טענות כלפי "ירוק בעיר".

 

תנאי תשלום

"ירוק בעיר" תגבה את התמורה בגין המוצרים שהזמנת ודמי המשלוח (אם יהיו), באמצעות כרטיס האשראי שאת פרטיו מסרת. כרטיס האשראי יחויב בתשלום אחד אלא אם כן צוין אחרת.

 

דמי טיפול ומשלוח

בהתאם למחיר ההזמנה וסוג המשלוח כמפורט בעמוד המשלוחים.

"ירוק בעיר" רשאית לשנות את דמי הטיפול והמשלוח מעת לעת. התשלום התקף ביחס להזמנה שביצעת הוא המחיר שהתפרסם בעת שהשלמת את תהליך ההזמנה.

 

ביטול עסקה והחזרת מוצרים

הנך רשאי להחזיר את המוצרים שרכשת ב"ירוק בעיר" עד 14 יום מיום קבלתם, בתנאי שהם במצב חדש. אם מדובר במוצרים ארוזים, תוכל להחזירם רק בתנאי שלא פתחת את אריזתם המקורית. כדי להחזיר את המוצרים עליך לשלוח אותם בצירוף החשבונית שקיבלת והודעה בכתב על החזרתם, בתוך 14 הימים הללו אל הכתובת: "ירוק בעיר", רחוב בעלי מלאכה 14, ת"א. לאחר החזרת המוצרים תזוכה במחיר ששילמת עבורם (לא כולל דמי טיפול ומשלוח). אם לא חויבת בדמי טיפול משלוח תחויב בדמי טיפול ומשלוח.

אינך רשאי להחזיר או להחליף מוצרים שאריזתם המקורית נפתחה, אלא אם התברר שהם פגומים. במקרה זה הנך רשאי לשלוח ל"ירוק בעיר" את המוצרים וכן מכתב המפרט את הפגם. אין אפשרות להחזיר מוצרים שנרכשו ברכישה קבוצתית!

 

אחריות

"ירוק בעיר" תצא ידי חובתה כלפיך עם מסירת המוצרים שהזמנת למשלוח בבית דואר בישראל. "ירוק בעיר" לא תשא באחריות כלפיך בגין תקלות או שיבושים במשלוח, ובלבד שציינה על גבי החבילה את השם והכתובת כפי שהופיעו בהזמנתך.

"ירוק בעיר" אינה נושאת באחריות לטיב המוצרים, מפני שהיא איננה מייצרת אותם. במקרה שרכשת מוצרים פגומים, זכותך היחידה היא להחליפם או לקבל את כספך בחזרה, כפי שפירטנו בתנאי שימוש אלה.

"ירוק בעיר" לא תשא בכל אחריות לכל נזק שייגרם לך בשל איחורים באספקה, או כתוצאה מכך שהמוצרים שסופקו לך היו פגומים - אלא אם כן נבעו העיכוב הפגם תוצאה של רשלנות רבתי מצדה של "ירוק בעיר". במקרה זה תהיה אחריות "ירוק בעיר" מוגבלת לסכום השווה למחיר הזמנתך.

השירות באתר "ירוק בעיר" ניתן לשימוש כמות שהוא (AS IS). לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי "ירוק בעיר" בגין תכונות השירות, יכולותיו, מגבלותיו או התאמתו לצרכיך ולדרישותיך.

"ירוק בעיר" אינה מתחייבת שהשירות באתר לא יופרע, יינתן כסדרו או בלא הפסקות, יתקיים בבטחה וללא טעויות, ויהיה חסין מפני גישה בלתי-מורשית למחשבי "ירוק בעיר", נזקים, קלקולים, תקלות - לרבות תקלות בחומרה, בתוכנה או בקווי התקשורת לאתר - אצל "ירוק בעיר" או מי מספקיה.

 

מכירות קבוצתיות

מכירה קבוצתית תלויה במספר רוכשים. כל עוד לא התקבל מספר ההזמנות הדרוש לקבלת המחיר הקבוצתי, ההזמנה אינה מאושרת. אם בזמן סיום המכירה לא התקבל מספר ההזמנות הדרוש, רשאית הנהלת "ירוק בעיר" להאריך את זמן המכירה או לבטלה כליל. כרטיס האשראי של המזמין יחויב רק בזמן משלוח הפריט. לא ניתן להחזיר מוצרים שנרכשו בקנייה קבוצתית.

 

דין ושיפוט

הדין החל על הזמנתך והסכם זה, הוא הדין הישראלי בלבד. סמכות השיפוט הייחודית נתונה לבתי המשפט המוסמכים במחוז תל-אביב.

 

שאלות ובירורים

בירורים ולשאלות ניתן לפנות לנציגי השירות של "ירוק בעיר" באמצעות דואר אלקטרוני בכתובת tomer@greencity.co.il


Go Back  Print  Send Page

קטגורייות עיקריות של ירוק בעיר -

השכרת ציוד לאירועים, צמחיה מלאכותיתריהוט גן 

[חזור למעלה]


לייבסיטי - בניית אתרים