מתנות לחג לעובדים- ברוכים הבאים לקטגורית מתנות לחג לעובדים של ירוק בעיר.

באתרינו תוכלו לצפות במבחר רב ביותר של מתנות ישראליות לחג. מתנות מקוריות לחג שנבחרו בקפידה בכדי להעביר למקבלה את רוח החג. חגי ישראל שבהם נהוג לתת מתנות הינם: ט"ו בשבט, פסח וראש השנה. עיצבנו עבורכם מבחר אריזות שי לחג לעובדים. מתנות מקוריות תוצרת הארץ.

בכל אחד משלושת החגים הרכבנו עבורכם מתנות לעובדים מקוריות. המתנות של ירוק בעיר מיוצרים נארזים וצומחים בארץ. כל המתנות לעובדים המופיעים באתרינו הינם מישראל.

מתנות לחג ט"ו בשבט-

ט"ו בשבט מציין את ראש השנה לאילנות , יום זה הוא תאריך קובע לגבי כמה מצוות הקשורות בפירות האילן. כיום מצוין ט"ו בשבט גם כמעין חג לטבע ולצומח ורבים נוהגים לציין אותו בנטיעת עצים ובעיסוק בענייני איכות הסביבה. נהוג לאכול ביום זה משבעת המינים, כולם נמנים עם גידולי ארץ ישראל. בירוק בעיר הכנו עבורכם מתנות לחג ט"ו בשבט המשלבות את נושא השתילה במתנה מהצומח המשקפות את הצומח והטבע. מבחר אריזות שי לחג - מתנות המשלבות צמחים ופירות יבשים. ובחלק מהמתנות אף שילבנו את הצמח ופירות היבשים שנבעו מפירותיו כגוד עץ דקל ותמרים יבשים.

 כך לדוגמה בתמונה מצד ימין הינה אחת ממתנות לט"ו בשבט של ירוק בעיר. עץ אהבה וחופן פירות יבשים איכותיים באריזת בד.

אבל מתנות לט"ו בשבט הרי זה קל עבורינו משום שאנו עוסקים באריזות שי לחג מהטבע ומהצומח. גם לחגים האחרים הצלחנו להמציא מתנות מקוריות הנה לדוגמה חג פסח:
מתנות לעובדים לפסח-

חג פסח הוא החג הראשון מבין שלושת הרגלים, הנחגג למשך שבעה ימים. פסח מציין את יציאת בני ישראל ממצרים מעבדות לחרות, שחלה ביום הראשון לחג. הלילה הראשון של החג הוא ליל הסדר ונהוג לחלק בו מתנות לקרובינו בשל הניסים שהיו לבני ישראל בזמן יציאת מצריים. אנו בירוק בעיר הכנו עבורכם מתנות לעובדים לחג הפסח במארזים שונים. לחג הספח ניתן לרכוש משי קטן לעובדים ועד מתנה לוועדי עובדים עשירה ומהממת. בתמונה בצד שמאל ישנו מארז לחג מעץ הזית ומוצריו. המארז מתנות לחג פסח מסמל את השורשיות שלנו לארץ ישראל ואת קרבתנו לעצי זית- עץ ארץ ישראלי ומתנה ישראלית.

מתנות לעובדים לראש השנה-

חג ראש השנה מציין את  הימים הראשונים בשנה העברית. ראש השנה נחשב ליום הדין בו נידון האדם על השנה החולפת ונקבע מה יארע לו בשנה הבאה. אחת המצוות של ארוחת ראש השנה הינו אכילת פרי הרימון. הרימון מציין את השאיפה לשפע של מדינת ישראל. אנו בירוק בעיר מחרנו בחג ראש השנה לצרף למארזי מתנות לעובדים יינות רימונים, תרכיזי רימונים ריבות רימונים ואף סבון רימונים בכדי לאחד את מתנתינו עם החג המגיע. בראש השנה ניתן לרכוש עציץ רימונים עם יין רימונים ועוד מתנות מקוריות לחג. השנה רוכשים בירוק בעיר מתנות לראש השנה לעובדים. הכנסו לקטגורית מתנות לעובדים לראש השנה המופיע בסרגל הכלים לעיל ומצאו גם אתם מתנות מקוריות לראש השנה לעובדיכם. לסיום הוספנו את תמונת עץ האהבה שמבנה גזעו כזוג אוהבים.

מאחלים חגים שמחים-צוות ירוק בעיר!
לייבסיטי - בניית אתרים