מתנות לוועדי עובדים- ברוכים הבאים לקטגורית מתנות ועדי עובדים של ירוק בעיר.

באתרינו תוכלו למצוא מבחר רב של מתנות מקוריות ישראליות לחג הקרוב או לכל אירוע של ועדי עובדים.
את המתנות המיוחדות שלנו תוכלו למצוא בשלושת הקטגוריות בסרגל השחור לעיל תחת הכותרת- מתנות לט"ו בשבט, מתנות לפסח לעובדים ומתנות לראש השנה לעובדים. בקפידה בחרנו את האריזות  השי לחג בכדי להעביר למקבלי המתנה את הקשר בין האדם לטבע, סביבתו הטבעית, תוך שימת דגש על איכות ומחיר המוצר הסופי.

ירוק בעיר מתמקצעת במכירת אריזות שי למגזר העסקי וכמעט ואין היא מוכרת ללקוחות פרטיים.  מקבלי המתנות, עובדים, לקוחות  או קולגות - יהנו מהמתנות המקוריות לחג שלנו, כמו אלפי לקוחות שכבר קיבלו מתנות מאת ירוק בעיר.

לדוגמה מצורפת אריזת שי לאירוע של משטרת ישראל עץ זית ושמן זית  באריזה. כיום אנו משתדלים לספק מתנות עם אריזות מתכלות.

רכישת מתנות לועדי עובדים הינה דבר בלתי נפרד מטקסי וחגי ישראל וטוב שכך! כיף לקבל מתנות וכיף להעניק מתנות. נתינת מתנה הינה אימרת תודה- תודה על עבודתך ועל תרומתך לאירגון. עבור המעסיק חלוקת מתנות לועדיים הינה לפעמים משימה קשה. כל שנה פונים לאותם ספקים עם אותם מתנות שוב גימיק כזה או אחר שוב מתנה סירים, צלחות ומגבות. עוד לוח שנה מודפס, עטים כוסות וכדומה. ירוק בעיר באה עם הברקה אחרת. מתנות מקוריות לחג מהצומח ומהטבע. מתנות ישראליות לועדי עובדים. מבחר עצום של מתנות מהצומח החל משי לחג ועד למארזי שי עשירים לוועדי עובדים.

בהרכבת מתנות מקוריות לחג אנו משתדלים לעבוד עם יצרנים ישראלים וכמה שפחות לעבוד עם יבואנים.

אריזת המתנות לחג מבוצעת בשיתוף עם בית אקשטיין- אנשים בעלי צרכים מיוחדים, לכן בהזמנת המתנות לעובדים קיימתם מצוות נתינה קפולה- לעובדים ולחברה בה אנו חיים.

אנו מודעים לכך  שגם כאשר עובד מקבל אריזת שי ב15ש"ח למעסיק לפעמים מדובר בהשקעה של כמה עשרות אלפי שקלים. בהתאם לכך כל שקל במחיר המארז משמעותי למעסיק. אנו גאים לומר כי מחירינו למארזי שי לועדי עובדים הינם הוגנים ותחרותים בשוק הישראלי. בירוק בעיר מבחר רב של מתנות מקוריות לחג החל מצמח קטן בקרמיקה ממותגת.  מיתוג המתנה מאפשר למעסיק לפרסם את עצמו דרך המתנה .להמחשת  מיתוג צירפנו דוגמה של מתנה ממותגת שביצענו עבור חברת פלינג קרגו . מיתוג קרמיקה בשלוש צבעים ומדבקה פרוסס מלא על מארז קרטון עם חלון.עובדים המקבלים התחושה כי השקיעו במתנתם חשיבה שהמתנות לוועדי עובדים אינם בכדי לצאת מיידי חובה אלא השקעה בתמורה להשקעתם באירגון יהיו מרוצים ותפוקתם צפוי לגדול. אין זה סוד שעובד מרוצה מתפקד טוב יותר מעובד לא מרוצה. תפקיד וועדי העובדים הוא להביא את  העובד להרגשה שהוא שמח וגאה במקום עבודתו. חלק מהתחושה הנ"ל נימדדת בזמן העבודה השוטפת במרוצת השנה וחלקה נימדדת בתמורה שהעובד מקבל בשכר ושלא בשכר כגון במתנות לעובדים המחולקות באמצעות ועדי עובדים.

הינכם מוזמנים לשוטט בין מיגוון המתנות לחג ומתנות לאירועים של ירוק בעיר ואנו בטוחים כי תוכלו למצוא באתרינו לפחות מתנה מושלמת אחת לעובדיכם. לא מצאתם? אל דאגה אנו שמחים לשבת יחד ולבנות בצוותה את המתנה המושלמת לאירוע או לחג הקרוב.
לסיום הייתי רוצה להציג מתנה נוספת שסיפקנו לקופת חולים כללית באירוע פרטי באחת משמורות הטבע במרכז הארץ. כ-1,800 עצי אהבה באריזה מתכלה.
אני תמיד חושב שנחמד לסיים במתנה המביאה עמה תשדורת של אהבה. עצי אהבה נקראים כך משום שמבנה הגזע דומה לתנועת גוף האדם. כשמצרפים שני עצי אהבה לפעמים מתקבלת תחושה של זוגיות.

צוות האתר עומד לרשותכם ועדי העובדים בכל שאלה ובקשה, גלישה נעימה חברים  וחגים שמחים!
                                                                                                                                   

 
לייבסיטי - בניית אתרים