אריזות שי לחג- ברוכים הבאים לקטגורית אריזות שי לחג של ירוק בעיר. אצלינו תוכלו למצוא את המגוון הגדול ביותר של מתנות ישראליות בשילוב צמחים ומוצרים מהטבע.

באתרנו ישנם סוגים שונים של אריזות שי לחג אשר יוכלו לשמש את עסקיכם כמתנות לחג לעובדים או כמתנות לאירועים שונים של חברתכם. המתנות הותאמו לרוח החגים תוך שימת דגש עיקרי על מוצרים טבעיים, ירוק בעיר משתדלת להישאר בקו אחיד של מתנות מקוריות ירוקות בשילוב צמחים ומוצרים מהטבע.

כך לדוגמה המתנה לשמלאנו- צמחי סוקולנטים, צמחים מדבריים הגדלים ומותאמים לארץ ישראל משולבים יחד בקרמיקה דקורטיבית בתוספת חרוסת ואגוזים ואגדה של פסח. מתנה מקורית לפסח והינה אחת משלל מתנות לפסח לעובדים באתרינו. לחצו על התמונה והגיעו למבחר מתנות לועדי עובדים לחג הפסח


אריזות המתנה של ירוק בעיר הינם מארזי מתנות ישראליות. רוב הצמחים מגודלים בישראל ולא מיובאים מחו"ל, רוב המוצרים המתווספים למארזים יוצרו על ידי חברות ישראליות בישראל ואריזת המארזים לחג מבוצעת בדרך כלל על ידי בית אקשטיין, ומהווה תרומה לקהילה.

בימינו ישנה מודעות הולכת וגוברת למארזי שי ירוקים, דגש על מתנות שיוצרו בישראל. הרי היום כל כך הרבה מתנות מיובאות מחו"ל והעזרה שלנו למשק הישראלי הולכת ודואכת. אנו בירוק בעיר מביאים פתרון -שילובים שונים של אריזות מתנה ישראליות מהטבע והצומח. אריזות שיוצרו בישראל, מתנות שצמחו בישראל ואריזות שנארזו בישראל.


מתנה מקורית לחג נוספת הינה מארז עץ הזית המופיע לימינינו. אריזת שי לחג מדהימה הכוללת עץ זית, שמן זית סבונים וקרם ידים מעץ הזית. מארז מקורי לחג הכולל את עץ הזית ומוצרים משלימים מפירותיו. מתנה ישראלית לכל דבר. המרכיבים ישראלים, הגידול ישראלי, האיחוד והאריזה כולם תוצרת הארץ. והרי גם עץ הזית הינו אחד מסמלי ארץ ישראל. השורשים שלנו הם כאן  כמו שורשי עץ הזית. לחצו על התמונה ותגיעו למבחר מתנות לראש השנה לעובדים.

היכנסו והזמינו עוד היום ממגוון המוצרים המיוחדים שלנו ותהנו מאיכות ומחיר ללא תחרות על כל מוצרי מתנות לחגים.


באתרינו בלשוניות העליוניות תוכלו לצפות בדוגמאות מעבודותינו וממקבץ מלקוחותינו.  
חגים שמחים, ירוק בעיר!
לייבסיטי - בניית אתרים