מתנות לראש השנה
 
חג ראש השנה, המיוחדות שבו והמתנות כחלק מהמסורת:
 
חודש תשרי מגיע אלינו ומביא עומו ראש השנה העברי. כל שנה מתחילה בסימן שאלה, אבל ההתחלה פותחת אצלנו משהו נסתר, הופכת אותנו לאופטימיים ומעלה כמעט באופן אוטומטי את החיוך על הפנים כי אנו עומדים בפני התחלה החדשה . ראש השנה מהווה עבורנו פתיחת דלת; אנחנו טרם יודעים אם ועד כמה נצליח לממש אותה, אבל לפחות בשלב הזה אנחנו יכולים לשמוח, כי התחלה חדשה תיפתח מייד. זה הזמן להסתכל קדימה- אל העתיד, זה הזמן לשאוף ולא להתבייש בחלומותינו.
כפי שציינו קודם ראש השנה הוא אחד מימי הציון המרכזיים של השנה העברי. יום מיוחד בו מתאחדים סביב שולחן המשפחתי ומקווים "שיפה ושונה תהיה השנה אשר המתחילה לה היום".
האחדות המשפחתיות האיחוד ואיגוד המשפחה הוא זמן נהדר לתת מתנות ולפיכך מתנות לראש השנה או מתנה לראש השנה הפכה אצלנו לחלק ממסורת החג. מסורת זו הנמשכת שנים והפכה לנורמה שאורחי חג ראש השנה תמיד יביאו עמם מתנות לחג.

נושא מתנות לחג הלך והתפשט במסורת היהודית והגיע למצב שבו ראש השנה נחשב לחג שבו נותנים מתנות לעובדים לראש השנה, מתנות ללקוחות לראש השנה, ברכות לראש השנה, שי לראש השנה, ואף עוגות לראש השנה.
הרעיון של החידוש, של ההתחלה מחדש, הוא אחד הרעיונות המרכזיים של ראש השנה, תחילת שנה חדשה, התחדשות, זמת מצויין לתת מתנות.
בכל ימות השנה עקב לחץ הנסיבות ואורך חיים רציף עלול לקרות שאנו נסיח את דעתו מהעיקר שחייו הינם בתנועה מתמדת, שחחיי האדם ברי התחלה וסוף. אולם בראש השנה בסיום שנה קודמת ובתחילת שנה חדשה כמעט כולם ערים לעובדה כי גדלנו בעוד שנה וכי חיינו בתנועה שאי אפשר לעצרה. בימים אלו שוב עולים במוחינו חלומותינו שהושגו או נשכחו.
בעולם החומרי בו אנו חיים שולטת החשיבה כי אין כל חדש תחת השמש ואנו בני האדם שולטים בטבע ובעתידינו. אולם יחד עם זאת החגים הינם תחנות, בהן מורגשות השינויים ההספקים והאי הספקים תחושות התחדשות, שבעזרתן האדם יכול לחזור ולשאוף, לחזור ולהסתכל על חייו מהצד בפרופורציה בין הקיים לרצוי.
אחת התחנות הראשיות במסלול זה היא ראש השנה, יום שבו על פי הדת היהודית יצר הבורא את עולמו. בכל שנה ביום זה, היקום מתחדש כיצירה חדשה. ביום זה נסתיימה היצירה של אשתקד, ומכאן ואילך נוצרת בריאה חדשה ועימה מוצע שפע חדש לכלל ולפרט. ראש השנה מכיל בקרבו גם את האפשרות להתעלות מעל שיגרת היום יום, ולהתמלא בשמחה פנימית. וכמובן כשאנו שחמים היינו רוצים שקרובינו ואנשים בכלל בעולם הזה יהיו שמחים גם כן. האושר שלנו גורם לנו לרצות לחלוק אותו ולשתפו על שאר הבריות. לכן מתנות לראש השנה זוהי מסורתינו. בראש השנה אנו לפני פרק חדש בחיינו. אנו וכל קרובינו לפני אותה התחדשות. כחלק מאותה התחדשות אנו מזמינים ומוזמנים על ידי קרובינו להתאחד. לשבת יחד בשולחן ולשמוח. זהוא זמן נהדר לחלק מתנות, ומשם רצונינו לחלק מתנות לראש השנה ולחגים בכלל.
מבחר המתנות לחג הינו עצום החל מברכות לראש השנה , פעילויות לראש השנה, מתנות לעובדים לראש השנה, מתנות ללקוחות לראש השנה, מתנות לגבר, מתנות לאשה, מתנות לילדים, מתנות לבית, מתנות לגברים ואמהות ועוד.
איזו מתנה נביא הפעם? הרי יש אין ספור אפשרויות, ישנם אתרים המעניקים רעיונות למתנות, ברכות לראש השנה, כרטיסי ברכה לראש השנה, מתנות רומנטיות, מתנות מקוריות, מתנות מיוחדות, חבילות שי לראש השנה ועוד הרבה אחרים.
אנו בירוק בעיר נשארים בקו אחד של מתנות, סוג המתנות שהיה מקובל מאז ומתמיד וימשיך איתנו כנראה עוד הרבה אחרינו. בירוק בעיר אנו משווקים מתנות מהצומח, מתנות צמחים לראש השנה. בירוק בעיר ישנו מבחר גדול של מתנות צמחים בשילוב מוצרים נילווים שגם הם הגיעו אילנו ישירות מהצומח.
בתחילת שנה חדשה אנו מרגישים כי גדלנו, צמחנו ואין נפלא יותר מלהעניק מתנות צמחים בחג זה. מתנה מהצומח היא מתנה לבית, מתנה למשפחה כולה. מהיום כולם בבית יצתרכו לקחת חלק בצמיחת החיים החדשים בין אם כפעילים או כצופים.
בירוק בעיר ניתן לגודמה לרכוש עץ זית ננסי עם שמן זית וסבון מעץ הזית. ניתן לרכוש צמח אלוורה עם קרם אלוורה נגד כוויות שמש, בדיוק מתאים לקיץ, ניתן לרכוש מתנה עץ רימון ננסי עם רכז רימונים או יין רימונים ועוד המון שילובים מהצומח שיעשו את החג בעל משמעות גדולה יותר.
 
בכל ימות השנה עקב לחץ הנסיבות עלול לקרות שהאדם יסיח את דעתו מהעיק, חייו וחיי הזולת, אולם בראש השנה עלינו לחדש ביתר שאת הכרה זו בתודעתנו, כדרך שתמיד האדם מדגיש אמיתות יסוד, שעליהן יסתמך בהמשך דרכו.
ירוק בעיר מציעה מבחר מתנות ירוקות ועכשיות לראש השנה ולחגים ואירועים בכלל,
 
שיהיה לכולם חג שמח
 
 
מתנות לראש השנה- חודש תשרי המגיע אלינו ומביא איתו את ראש השנה.חג זה מסמל את תחילתה של השנה העברית החדשה. זהו חג של התחדשות והתחלות. כככל התחלה ראש השנה  מעוררות בנו צפיות,תקוות ובעיקר התרגשות. ראש השנה הוא חג משפחתי ולכן מתנות לראש השנה הינו דבר נהוג על כולנו
 
מתנות לראש השנה
שלב ראשון נחליט למי אנו רוצים לתת מתנה לחג – מתנות לראש השנה לעובדים, ללקוחות, לספקים למנהלים וכדומה. השלב הבא הוא,בחירת המתנה ההולמת.לבחירת המתנות יש חשיבות ומשמעות רבה,ולעיתים ביכולתן להשפיע על מערכות יחסים.
לדעתינו כדאי ורצוי לבחור במתנה ירוקה, מתנה מהטבע ומהצומח.
ירוק בעיר  מציעה פתרונות יצירתיים ומקוריים,שיקלו עליכם ולו במעט,את המלאכה וההתלבטות הכרוכות
בקניית מתנות לראש השנה.
בירוק בעיר' חשבו עליכם,ועיצבו לכבוד חג ראש השנה מבחר מארזי מתנות מהטבע ומהצומח המתאימים לכל אחד ואחת ולמגוון מטרות,לדוגמא:
מארז עץ הזית-מארז לראש השנה הכולל עץ זית ננסי ביוטא או בקרמיקה ומוצרים נילווים שמקורם מעץ הזית כגון שמנים סבונים וכדומה.
מארז עץ רימון ננסי-מארז לראש השנה הכולל עץ רימון ננסי ביוטא או בקרמיקה ומוצרים נילווים מעץ הרימון
מארז עץ דקל ותמרים- מארז לראש השנה הכולל עץ דקל קנציה ביוטא או בקרמיקה ומוצרים נילווים כגון תמרים
 
בחירת מתנות לראש השנה:
הקיץ עומד להסתיים חגי תשרי בפתח וכולם מצפים בקוצר רוח לבוא ראש השנה- תפוח בדבש, ראש של דג, איחוד המשפחה ועוד.
ראש השנה מביא עמו שני ערבי חג מסורתיים, הבתים והמשרדים עובגים ניקוי מיוחד לחג, מתכנים ארוחות חגיגייות, מבצעים קניות לשנה החדשה וכמובן מחלקים מתנות לקרובינו ואוהבינו. אנשים שעמם אנו מבלים את זמניניו הפנוי וזמני עבודתינו.
 
ראש השנה הינו חג משפחתי חג המאחד את המשפחה בערב מיוחד לסעודה מיוחדת. ומה עם מתנות לראש השנה? המתנות הינם חלק בלתי ניפרד מהחג. אנו בירוק בעיר ממליצים על מתנות מהצומח ומהטבע, מתנות לראש השנה מאדמת ארץ ישראל וממוצרי הארץ, מתנות ירוקות
בבחירת מתנה ללקוחות, עובדים מנהלים ושאר קולגות נבחן כמובן מתנות לפי תקציב, שהרי כשמחלקים מתנות בסיטונאות לראש השנה יש לבחור בראש ובראשונה את תקציב המתנה. בירוק בעיר ניתן למצוא מתנות לפי מתקציב מ15 שח ועד מאות שקלים למתנה. מתנות מקוריות שטרם קיבלתם או נתתם ללקוחותים ולעובדיכם. עציצים יפים, מוצרים משלימים מותאמים סלסלות וכלי מתכת יפיפיים.
אצלנו בירוק בעיר ניתן להרכיב מתנות לפי תקציב, אנו מציעים מבחר גדול ועשיר של מתנות לראש השנה ומוצרים נילווים ואתם הלקוחות יכולים להרכיב מארזי מתנות לפי תקציב אישי ורצונותיכם.
מתנות הן הדרך שלנו לתת תשומת לב לאנשים אהובים? בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים עוברים לקנית מתנות דרך האינטרנט. יותר ויותר חברות וגופים פרטיים וציבוריים בוחרים בדרך זו בכדי לחסוך בעלויות של נסיעה ובחירת מתנות .
בנושא מתנות לפי תקציב ניתן להשוות מחירים – ירוק בעיר מציעה מבחר רב של מתנות מהטבע ומהצומח במחירים אטרקטיבים ביותר. מתנות לראש שהשנה שלא תמצאו בחנויות אחרות, מתנות לראש השנה ייחודיות ומיוחדות לחג זה בלבד.
בדקתם והשוויתם מחירים – טוב! אך טוב עוד יותר אם תכנסו לאתר ירוק בעיר, תבחנו את מארזי המתנות שלנו לראש השנה ותקנו המתנה לחג המתאימה לכם ביותר. כך חסכתם לעצמכם שיטוט וחיטוט רגליים בחנויות השונות, ופינתם לעצמכם אחה"צ של מנוחה וסיפוק.
 
ירוק בעיר מציעה מתנות מהטבע ומהצומח כמוצר פרסומי ושיווקי לחברתכם
הסביבה הטבעית שלנו מורכבת ממגוון רחב של מוצרי פרסום. הביטו רגע על שולחן העבודה שלכם, תוכלו למצוא שם במהירות מוצרים כגון: עטים, פנקסים ועזרי משרד נוספים. על המקרר ניתן להבחין במגנטים צבעוניים. אם תביטו טוב יותר תוכלו לשים לב כי רבים מאותם מוצרים יומיומיים נושאים לוגו של חברה מסוימת - בין אם זו חברת היי טק, בנק או חברת ביטוח. אלו הם למעשה מוצרי פרסום, במוצרים אלו משתמשות החברות השונות על מנת לשמר את קיומן בתודעתנו ולעורר מודעות לתפקידי החברה. מוצרים מסוג זה הפכו במהירות לחלק מסביבתנו היומיומית, וכאן טמונה התבונה שבשימוש בהם. ירוק בעיר מציעה מוצרי פרסום מהצומח. מתנות לחג שהינם גם מתנה נהדרת וגם מוצר פירסומי.
מתנות ירוקות של ירוק בעיר
כפי שתואר, בין מתנות ירוקות יכולים להיכלל מוצרים רבים ירוק בעיר מציעה מתנות לראש השנה- מוצרי פרסום מהצומח- מוצרי פרסום שמקבלם ישימם במשרדו או בביתו וידאג להמשך תיפוחם בשל היותם מוצר חי. מתנות ירוקות נמצאים באופן יומיומי בסביבת העבודה שלנו ובביתנו, אך רובנו לא מודעים למטרה החשובה שהם משרתים. המטרה המשמעותית ביותר של מתנות ירוקות היא השמירה על שם החברה בתודעת הלקוח. ככל שלוגו החברה מופיע ביותר מקומות כך נוצרים עבורנו יותר הקשרים עם חברה זו. בצורה זו כאשר אומר לכם להעלות בדעתכם חברת ביטוח או בנק לדוגמא, תהליך החשיבה שלכם יוביל אתכם לחברות שללוגו שלהן נחשפתם מספר רב יותר של פעמים. מבדקים מסוג זה הראו, שככל שחברה משתמשת ביותר מוצרי פרסום ממתנות ירוקות החודרים אל תודעתנו, כך עולה הסיכוי שבמבחן מסוג זה, שמן יעלה ראשון. לשימוש מתנות ירוקות ישנו ערך נוסף - יצירת רושם טוב לחברה. מעבר לחשיבות שבשימור שם החברה בתודעת הלקוח, ישנו אספקט של הקשר חיובי. מסיבה זו ישנה חשיבות רבה לבחירה של מתנה מהטבע ומהצומח. כאשר המוצר אסתטי ונוח לשימוש, חווית המפגש איתו משאירה אצלנו רושם חיובי
מתנות ירוקות לחג-
מתנות לטו בשבט, מתנות לפסח, מתנות לראש השנה, מתנות ליום המשפחה, מתנות ליום האשה, מתנות ליום האהבה, מתנות לשבועות, מתנות לחנוכה, יצירה בחנוכה
צמחים כמתנות:  מתנות לחג עץ האושר, מתנות לחג עץ האהבה, מתנות לחג עץ הכסף, מתנות לחג עץ זית, מתנות לחג עץ הדס, מתנות לחג עץ רימון, מתנות לחג עץ דקל, מתנות צמח סחלב, מתנות לחג פילפל נוי, מתנות לחג אלת המסטיק,מתנות לחג ורד ננסי, מתנות לחג לאקי במבוק, מתנות לחג סוקולנטים, מתנות לחג קקטוסים.

עציצם למשרד-
עצעצים למשרד, כלים דקורטיבים למשרד, תכנון אדניות משרד, תכנון צמחי משרד

עבודות עץ-
עבודות עץ, שולחנות קקל, שולחן פיקניק עם גגספסלי גינה, פינת עישון, שולחן מעץ, אשפתונים, מאפרותגדרות מעץ, פרגולות, דקים
 
לייבסיטי - בניית אתרים